Kontakt

Du er velkommen til at kontakte os pr. telefon eller mail, hvis du har spørgsmål eller kommentarer.

Telefontid på kontoret

Mandag til torsdag kl. 8-16
Fredag kl. 8-13

Brug kontaktformularen nederst på siden eller fang os på nedenstående telefonnumre og mailadresser.

Kirsten Lundgaard-Karlshøj
Tlf. 20700511
kirsten@lundgaard-karlshoej.dk

Maria Lundgaard-Karlshøj
Tlf. 29252764
maria@ausumgaard.dk

Kristian Lundgaard-Karlshøj
Tlf. 23956511
kristian@ausumgaard.dk

Kontor
Lisa Damsgaard
Tlf. 97464411
kontor@ausumgaard.dk

Biogas
Holger Thusholt Lauritsen
Tlf. 61738061
biogas@ausumgaard.dk

Markeder og besøg
Christina Vestbjerg
Tlf. 97464411
christina@ausumgaard.dk

Gårdbutik
Maria og Christina
Tlf. 97464411
post@ausumgaard.dk

Markdrift
Søren Østerby
Tlf. 21797682

Insektproduktion
Mikkel Ebbesen
Tlf. 97464411
mikkel@ausumgaard.dk

Send os en mail

0 + 2 = ?

Nyhedsbrev Tilmeld dig nyhedsbrevet ved at indtaste din mailadresse og klik på 'tilmeld'.